Jmeno:Stanislav
Přijmeni:______
Bydlište:Ostrava
ICQ:450520233
Steam:Mám
Aktivni hranii:2-3roky
Oblibeny gun:m4,aK,AWP..:))

Jsi...

Žena (55 | 49%)
Muž (57 | 51%)
 
 
 
 

Inf o rodine..xD

Homer Simpson

Celé jméno: Homer Jay Simpson

ObrazekZaměstnání:
Jaderná elektrárna, sektor 7G.
69 Old Plumtree Blvd.
Tel: (305)-555-1374

Domov:
Homer J. Simpson
742 Evergreen Terrace
Springfield NT
49007

Věk: 36 let

Narozen: 12. května, 1956

Dabing v ČR: Vlastimil Bedrna

Dabing v USA: Dan Castellaneta

Váha: 239 - 260 lbs.

Míry: 05-12-56

Barva očí: Modrá

Vyhrané trofeje (později odebrané) na vysoké škole:
Největší tloušťka, nejméně vlasů, největší zápach, nejmeší plat.

Oblíbená jídla: Koblihy, steaky, čokoláda, zmrzlina, Krustyho burger,...

Oblíbené hlášky: D´oh!, mmmmmm..., ahááá

Oblíbené činnosti: Sezení na gauči, sledování TV, pití piva, bowling,...

Marge Simpsonová

Celé jméno: Margorie Simpsonová

Zaměstnání: Žena v domáctosti

ObrazekBývalá zaměstnání: Učitelka na Springfielské základní škole, herečka, policistka, zaměstnankyně v jaderné elektrárně, prodavačka preclíků, servírka a prodavačka nemovitostí.

Domov:
Marge Simpson
742 Evergreen Terrace
Springfield NT
49007

Věk: 34 let

Dabing v ČR: Jiří Lábus

Dabing v USA: Julie Kavner

Velikost bot: 13AA

Výška (včetně vlasů): 6' 2" (někdy uváděno také 8' 6")

Barva vlasů: Modrá č. 56

Oblíbený zpěvák: Tom Jones

Bart Simpson

Celé jméno: Bartholomew Jo-Jo SimpsonObrazek

Zaměstnání:

Student Springfield Elementary School (Springfieldská ZŠ) 4. třída

Domov:
Bart J. Simpson
742 Evergreen Terrace
Springfield NT
49007

Věk: 10 a půl

Dabing v ČR: Martin Dejdar

Dabing v USA: Nancy Cartwright

Oblíbenci: Klaun Krusty, Lance Murdoch a Ronny Beck

Nepřátelé: Levák Bob a ředitel Skinner

První slova:
Ay Carumba!

Oblíbené činnosti: Zábavné telefonáty, ježdění na skateboardu,...

Poznámka: Objevil kometu a tříokou rybu Blinky, moderoval dětský TV pořad Kidz Newz, dal dohromady Krustyho a jeho otce, dostal Krustyho z vězení a stal se oblíbeným "já to nebyl" chlapcem.

Líza Simpsonová

ObrazekZaměstnání:
Student Springfield Elementary School (Springfieldská ZŠ)
2. třída

Domov:
742 Evergreen Terrace
Springfield NT
49007

Věk: 8 let

Dabing v ČR: Helena Štáchová

Dabing v USA: Yerdley Smith

První slovo: Bart

Oblíbené TV pořady: Krusty the Clown a The Itchy & Scratchy Show

Poznámka: Ráda hraje na saxofon, miluje školu a historii, spolu s Bartem moderovala dětský TV pořad Kidz Newz, stala se malou miss Springfield, hokejovým brankářem a navrhla panenku "Líza - Lví srdce".

Maggie Simpsonová

ObrazekCelé jméno: Margaret Simpson

Zaměstnání:
batole

Domov:
Maggie Simpson
742 Evergreen Terrace
Springfield NT
49007

Věk: 1 rok

Cena (při zahajovacích titulcích): $847.63

Nepřátelé: dítě se širokým obočím a Gerald.

První slovo: Tatík

Poznámka: Postřelila pana Burnse, zachránila život Homerovi, dokáže ze svých hracích kostek

http://www.iabc.cz/images/imgdb/original/phpAOoFxv.jpg
http://www.iabc.cz/images/imgdb/original/phplZJ7YE.jpg
http://www.iabc.cz/images/imgdb/original/phpeBHtAh.jpg
aby jste věděli jak to ve Springfieldu chodí;)


něco o obyv.:

Patty a Selma

- Sestry Marge, a tedy i Homerovy nenáviděné švagrové. "Divnej chlap v sukni..." Tento popis sedí pouze na tři lidi ze Springfieldu: Paty, Selma a školník Willie.

Flandersovi

- Simpsonových sousedé Ned a jeho děti Todd s Rodem jsou velmi silně křesťansky založená rodina. Kluci hrají videohry, kde se místo střílení obracejí nevěřící na víru a Ned dokonce jednou Toddovi koupil perník na jehož obalu byl vyobrazen čert! Homer z nich sice není moc nadšený, ale zato si od Neda "půjčuje" různé praktické věci, jako venkovní zavlažovač, televizi nebo střešní korouhev. Rodina před časem utrpěla velkou ztrátu, když nešťastnou náhodou zemřela Nedova milovaná manželka Maude. Boží cesty jsou nevyzpytatelné.

reverend Lovejoy

- Před několika lety přijel do Springfieldu převzít kostel a nadšeně v něm kázat slovo Boží. Paradoxně mu jeho lásku bližnímu nejvíce zprotivil největší křesťan ve městě Ned Flanders, který ho neustále zavaloval svými problémy. Dnes už řeší většinu dotazů jedinou větou: "Už jsi četl Bibli, synu?"

Clancey Wigum

- Policejní šerif města Springfield. Pokud zrovna nejí koblihy, nepije kávu, neodpočívá nebo nebere úplatky, jde kriminálním živlům tvrdě po krku. Také má velmi roztomilého syna Ralfa.

Lue, Edie

- Wigumova levá a pravá ruka. Ovšem, jak se zdá, chudák šerif je levý na ruce obě.

Tlustý Tony a spol.

- Ve Springfieldu zastávají veledůležitý post místní mafie. Zásobují město alkoholem a zbraněmi, ochraňují malé podnikatele a plní neobjednané stavební zakázky. Věřte nebo ne, ale i přes své zaměstnání je Tlustý Tony vcelku dobrý člověk, a tak se na něj s prosbou již několikrát obrátil i Homer.

Vočko Szyslak

- Majitel a barman podniku U Vočka. Je považován za nejškaredějšího člověka ve Springfieldu a trpí různými úchylkami. Pod pultem má po ruce dvouhlavňovou brokovnici, kdyby některý z hostů nechtěl zaplatit, nebo když si chce zrovna vyléčit nějaký ten mindrák, kterých má až až. Jinak vždy doplňuje čtveřici Homer, Barney, Karl a Lenny.

Barney Gumble

- Čas vína a bědování, tak zní název epizody, ve které se Barney rozhodl radikálně změnit svůj život. Vymanil se ze spárů alkoholu, které ho svíraly už od útlého věku. Vočko přišel na čas o svého nejlepšího zákazníka, ale díky technice woo doo sedí Barney zase na svém místě. Místo oroseného půllitru před ním však stojí šálek čaje. Na jeho nezaměnitelný styl krkání nemá jeho abstinence naštěstí sebemenší vliv.

Lenny a Karl

- Homerovi kolegové a nejlepší kamarádi. Společně s Barnym strávili v baru U Vočka už nesčetně vzrušujících večerů počítáním lentilek nebo líbáním kulečníku. Určitě těch krásných okamžiků bylo mnohonásobně víc, ale bohužel si je nikdo nepamatuje.

Montgomery Burns

- Springfieldský milionář, majitel atomové elektrárny a téměř i žijící fosilie. O jeho věku kolují různé fámy a jeho zdraví je velmi chatrné. Pár let mu netlouklo srdce, kdyby se zapotil, zemře na dehydrataci a nejspíš má i lepru. To je ovšem jen minimum jeho zdravotních problémů. Také se zdá, že poněkud "zaspal" dobu. Poté, co zjistil propad jeho akcií v otrokářském holdingu, přesunul zbývající kapitál do továrny na cylindry. Přes všechny tyto problémy dokáže vždy svůj majetek nabýt zpět a znovu usednout do ředitelského křesla.

Waylon Smithers

- Burnsův homosexuální asistent. Nijak se netají obdivem a snad i láskou ke svému nadřízenému a je pro něj schopen udělat takřka cokoliv. Také se věnuje divadlu a vlastní největší sbírku panenek ve městě.

Starosta Quimby

- První muž springfieldské radnice. Většinu času tráví ve vířivém bazénu s bublinkami nebo na dovolené. Tam například zjišťuje výhody přímého železničního spojení mezi Springfieldem a ostrovem Aruba. Obyvatele města považuje za stádo dobytka, které se pořád něčeho dožaduje. Ovšem když nastává volební období, ani byste ho najednou nepoznali.

Apu Nahasapiemapetilon

- Maloobchodník vlastnící samoobsluhu Kwick-E-Markt a muž s nejdelším jménem ve městě. Do Springfieldu přišel studovat vysokou školu, ale našel si tam tolik přátel, že už nechtěl domů. Na Indii a hinduismus však v ničem nezanevřel a soška bohyně Ganéši stojí vždy na pultě hned vedle kasy připravena přijímat oběti. Nedávno si Apu vzal Manjulu, se kterou byl zasnouben už od svých osmi let. Nedlouho po svatbě se jim narodila jejich roztomilá osmerčata.

Seymour Skinner

- Ředitel základní školy ve Springfieldu a veterán z Vietnamu, kde prožil obrovská muka. Několik let ho Vietnamci drželi v zajetí o vodě, kokosu a čtyřech druzích rýže. Jaký šok to pro něj byl, když se vrátil domů a dostal totéž! Na škole se snaží udržet si nejen svou autoritu, ale i vztah s kolegyní Krabappelovou, Bartovou třídní učitelkou. Obě tyto věci mu znepříjemňuje jeho matka, se kterou stále bydlí a je jí ústavičně ponižován.

Edna Krabappelová

- Jedna z nejvýraznějších osobností učitelského sboru springfieldské základní školy. Hrozně nerada učí a ještě větší problémy jí dělá učit právě děti. Aby se nemusela koukat do jejich "prázdných očí", často promítá místo výuky naučné filmy o písku nebo v lepším případě o Měsíci.

Otto Moleman

- Řidič školního autobusu a Bartův největší vzor. Hraje na elektrickou kytaru a bez sluchátek na uších by snad nemohl existovat. On prostě hudbou žije. Klasický metalový nadšenec. Občas si povídá se svými botami a v jednou díle rozmlouval s kytarou Petera Framptona. A abych nezapomněl, ještě nemá řidičák.

Školník Willie

- Irský správce školy a odvěký Bártův nepřítel. Jejich spor se už několikrát vyhrotil na ostří nože. Většinou kvůli Williho milovanému zahradnímu traktůrku, který Barta vždy neodolatelně láká k projížďce. Willie se stará o školní hřiště, technické vybavení školy a uklízí zvratky po tom kudrnatém chlapci, co je mu vždy a všude nevolno.

Milhouse Van Houten

- Bartův nejlepší kamarád, který se už hrozně dlouho snaží zapůsobit na Lízu (zatím bez úspěchu), i když ve školní kartotéce stojí, že je homosexuál. Tak si vyberte. Každopádně pochází z rozvedené rodiny, což se v seriálu také často propírá. A nakonec, když budete chtít vědět, jak zamaskovat počůranou postel, zeptejte se jeho, on je na to expert!

Ralph Wigum

- Snad nejroztomilejší postava ze seriálu. Malý Ralf je přesným obrazem svého otce, který je na něj také náležitě pyšný. Protože nemá skoro žádné kamarády, vymýšlí si vlastní, např. imaginárního psa nebo panáčka, který pořád opakuje: "Zapal je, zapal je všechny!" Každá scéna s Ralfem je skvost hodný pozornosti, a proto i epizoda Hrátky s Ralfem, patří k nejlepšímu co Simpsonovi předvedli.

Kent Brookman

- Hlavní redaktor televizních zpráv Kanálu 6 a jedna z největších celebrit Springfieldu. O jeho pozici redaktora neustále usiluje kolega, který se ne něj nebojí útočit ani v živém vysílání. Kent ale sedí ve svém hlasatelském křesle velice pevně a nevypadá, že by to chtěl nějak měnit.

Šáša Krusty

- Legendární springfieldský bavič. Všechny děti ho milují i přesto, že silně tíhne k alkoholu a cigarety mu u úst mizí rychleji než David Copperfield na jevišti. Jeho největším uspokojením není překvapivě dětský úsměv, ale peníze. Nebýt tohoto prokletí, mohl se už několikrát stát v branži opravdu uznávaným bavičem. Nutno podotknout, že jeho největším a stálým fandou je Bart, díky němuž se Krusty už několikrát odlepil ze dna a dostal se opět na výsluní showbusinessu.

Levák Bob

- Krustyho bývalý pomocník, který od bavení dětí přešel k vraždám, atentátům a tak podobně. Jedním z jeho největších cílů byl zas a znovu Bart Simpson. Levák Bob nakonec nikoho nezabil, přesto se dostal do vězení. V epizodě Polepšení Leváka Boba se díky příkladnému chování dostal ven a snažil se vše odčinit. Jeho bratr ho však zradil, a tak spolu nyní sdílí celu.

Itchy a Scrathy

- Animovaný seriál vysílaný v Krustyho show. Poněkud násilnější a drastičtější obdoba Toma a Jerryho, při které se nejvíce baví děti od 7 do12 let. Dnes již téměř neodmyslitelná část Simpsonových.

Dr. Julius Dlaha

- Springfieldský doktor, který se vždy směje v těch nejnevhodnějších situacích.

Čmeláčí muž

- Jihoamerický bavič se smutným výrazem ve tváři, kterého nezahlédnete jinak než v čmeláčím převleku. I když je Krustymu konkurencí, Šáša ho plně respektuje.

Komiksák

- Jedna z nejtlustších person ve Springfieldu. Moc nevychází s lidmi, ale za to je plně ponořen do fantaskního světa komiksů a scifi a plynně kleje klyngonštinou.

prof. Frink

- Poblázněný vědátor, který vymýšlí ty nejnepraktičtější věci, jaké je možné si představit.

homer202.jpg

homer204.jpgnamaluj si homieho

homer207.jpgvšiměte si normalu :-D

BART8.JPG

BARTCOOL.JPG

BART1.JPG

LISA2.JPG

LISA4.JPG

lisa09.jpg

MARGE4.JPGvidíte ty vlasy :-D

MARGE5.JPGšikulka

marge06.jpg

maggie202.jpg

maggie201.jpg

rodina20.jpg

rodina17.jpg

maggie203.jpg

rodina08.jpg

sestavit vzorec E