Jmeno:Stanislav
Přijmeni:______
Bydlište:Ostrava
ICQ:450520233
Steam:Mám
Aktivni hranii:2-3roky
Oblibeny gun:m4,aK,AWP..:))

Jsi...

Žena (55 | 49%)
Muž (57 | 51%)
 
 
 
 

Metin2

Metin2 tě unese do orientálního světa plného fantazie a magie. Staň se díky intenzivnímu duchovnímu studiu a tvrdému tělesnému tréninku mistrem bojových umění a bojuj jako spojenec Dračího boha proti temnému vlivu kamenů Metin, jehož zhoubný vliv ničí zemi a její obyvatele. Bojuj v troufalých a bouřlivých bitvách za jednu ze tří říší, dobývej jejich území a majetek. Pokus se je sjednotit a staň se jediným vládcem celého kontinentu. Učiň přítrž vlivu kamene Metin nebo si podrob jeho zhoubnou sílu ke svému prospěchu. Tvůj osud - a osud celého světa Metinu2 - leží ve tvých rukou!

Dříve byl kontinent jedno jediné velké císařství. Jeho obyvatelé žili pospolu v míru a vzájemné harmonii.

Avšak jednoho dne spadla z nebe náhlá pohroma - v podobě obrovského kamenu Metin.

Náraz nezpůsobil na kontinentu pouze změny geografie a podnebí. Divoká zvířata se pod vlivem kamene Metin proměnila v dravé bestie a mutacemi vznikly ukrutné a hrůzostrašné příšery. Mnoho obyvatel onemocnělo zákeřnou nemocí a po své smrti kráčejí po kontinentu jako chodící mrtvoly.

Vzniklý chaos vedl k rozpadu císařství a ke vzniku třech malých znepřátelených říší na pokrajích kontinentu. Ve středu kontinentu, kam uhodil kámen Metin, ještě pořád roste počet hrozivých a nebezpečných bytostí a i nadále padají z nebe malé meteority.

K velkému všeobecnému znepokojení to vypadá, že duch kamene Metin je čím dál tím mocnější, jako kdyby se Metin z úderu na zem postupně vzpamatovával. Dokonce dračí bůh, ohrožen touto novou konkurencí, se odhodlal sestoupit na kontinent, aby zadržel ducha kamene Metin.

Staň se spojencem dračího boha a poraz ducha kamene Metin. Zabraň postupující zkáze a sjednoť pod tvou nadvládou celý kontinent!

Osud celého kontinentu spočívá ve tvých rukou....
________________________________________________________________________
Válečník:

Válečníci hrají díky svým schopnostem a těžké výzbroji významnou roli v boji zblízka. Jejich veškeré úsilí se zaměřuje na ocelově pevné tělo a vyrovnanou, klidnou mysl.

Podle toho, jakou si zvolí specializaci, můžou dvouručními meči napáchat zničující
škodu nebo mečem a štítem zručně odvrátit útoky nepřítele.
________________________________________________________________________
ninjove
Ninjové jsou profesionální vrazi, kteří jsou schopni kdykoliv zákeřně a bez hlesu zaútočit.. Aby si zachovali co největší zručnost a rychlost, nosí jen lehká brnění. Ta jim nebrání ve splývavých pohybech.

Podle toho, jakou mají specializaci, umí Ninjové navíc jak mistrovsky zacházet s dýkou, tak i v boji na dálku manipulovat lukem a šípem.
________________________________________________________________________
šaman:

Požehnáni moudrostí dlouhého a intenzivního studia, využívají šamani v boji kouzla a magii. Přitom prospívají jejich mystické schopnosti nejen jim samým, ale i jejich spolubojovníkům a pomocníkům.

Díky specializaci mají š
amani možnost zesílit útoky nebo vyvolat jednotlivá kouzla na léčbu a podporu.
_______________________________________________________________________
surove:

Surové jsou bojovníci, kteří získali magické síly jakmile prohlásili, že jsou připraveni nechat vyklíčit ve vlastní náruči sémě ďábla. Díky tomu jsou schopni se v boji tělo na tělo hbitě ubránit mečem nebo v boji na dálku poškodit soupeře magií.
________________________________________________________________________
Říše Shinsoo


Říše Shinsoo se nachází v jižní části kontinentu. Jeho infrastruktura žije především obchodními styky.

Po zániku císařství pod vedením Yoon-Yoinga vedly obchody říše Shinsoo s východem rychle k jejímu dnešnímu rozkvětu. Avšak se západem žijí její obyvatelé v neustálých rozbrojích a pozemní obchodní cesta je přerušena. Obchodníci se vyzbrojují, protože si jsou vědomi ohrožení jejich obživy, které čiší z kamene Metin.

Jejích cílem je moci odolat útokům ze západu, znovu zprovoznit pozemní obchodní cestu a sjednotit celou říši pod svojí nadvládou.Díky specializaci vylepšují Surové svoje kouzla útoku nebo získávají další posilující kouzla.
________________________________________________________________________
Říše Chunjo:


Říše Chunjo se rozprostírá po celém západu kontinentu. Vyznačuje se teokratickou strukturou a je vedena spirituálními vůdci.

Založil ji Yoon-Young, bratranec bývalého císaře. Yoonova žena, která oplývá enormními magickými schopnostmi, ho odjakživa podporovala v tom, aby čelil celému rozsahu ohrožení kamenem Metin. Yoon-Young opakovaně doporučoval různá protiopatření, ale všichni jej ignorovali. Proto navedl svou družinu k povstání proti dřívějšímu císařství, které tenkrát bylo ještě jednotné. Po jeho rozpadu se Chunjo ještě pořád nachází v otevřeném konfliktu s východem a v neustálých rozbrojích s jihem.

Obyvatelé usilují o ovládnutí celého kontinentu, aby konečně mohli učinit přítrž zhoubnému vlivu kamene Metin, který neustále roste.

________________________________________________________________________
Říše Jinno:


Říše Jinno se rozprostírá ve východních oblastech kontinentu. Tato říše je založena na vojenské síle, která má kořeny v agresivní a bojechtivé povaze jejího obyvatelstva.

Říši vládne Ee-Ryoong, syn posledního císaře. Cítí se povolán, aby za své vlády a s podporou armády, kterou má k dispozici, obnovil staré císařství.

Obavy z významu a vlivu kamenů Metin jsou oficiálně ignorovány. Potají ale Ee-Ryoong hledá cestu, jak vojensky využít ničivou sílu kamenů.


Článek Zhotovil Matewe..:))

Znate hru metin2??

Ano hraju. (456 | 93%)
Ne neznam. (8 | 2%)
Znam nehraju. (16 | 3%)
Vyskouším. (11 | 2%)